1-2 грудня Конгрес експортерів Продовольства «Ukrainian Food 2016» збере представників великого, середнього та малого бізнесу

 

Рада з питань експорту продовольства та Всеукраїнська аграрна рада організовують масштабну подію для українських виробників харчових продуктів – Конгрес експортерів Продовольства «Ukrainian Food 2016». Захід відбудеться 1-2 грудня 2016 року у Києві.

Мета заходу - обговорення стратегій розвитку нових ринків, просування українського продовольства на іноземних ринках, аналізу реформ контролюючих органів та інших нагальних питань, що стосуються просування українських товарів закордоном. Під час Конгресу діятимуть регіональні зони (ЄС, Субсахарська Африка, МЕНА, КНР та ін.), а також зона логістики та сертифікації , де буде можливість поспілкуватися з представниками компаній та консультантами, які вже вийшли на зазначені ринки.

За словами організаторів, захід відвідають понад 400 представників продовольчих компаній. Основна аудиторія – керівники, фахівці з експорту та власники підприємств галузі харчової промисловості, понад  15 представників торгово-економічних відділів та понад 30 іноземних імпортерів. Серед запрошених – очільник Міністерства аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий та Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

            

Ознайомитись із програмою заходу та зареєструватися можна за посиланням http://ukrainian-food.com/2016/ukr.